[ad_1]

4 augustus 2022
WASSENAAR – Politie Wassenaar heeft woensdag 3 augustus in de voege ochtend een 28-jarige man uit Den Haag aangehouden na een Inbraak. Zij werken daarvoor samen met politie Katwijk en politie Noordwijk, melden zij op Instagram. Een oplettende melder belde direct 112, nadat deze een verdachte had zien wegvluchten na een inbraak. Direct zijn er diverse eenheden naar het genoemde adres gereden. Door een goed signalement kon de politie gericht zoeken.
De politie zag een persoon fietsen. Zodra de bestuurder hen zag, ging deze ervandoor. De inbreker kwam echter niet ver. Hij kon snel aangehouden worden en de gestolen goederen werden aangetroffen. De verdachte is voor het onderzoek ingesloten en zal binnenkort bij de rechter-commissaris worden voorgeleid.
De politie bedankt de oplettende buurtbewoner die direct 112 belde en de fijne samenwerking met de collega’s uit de buurtgemeentes!
[ad_2]
Bron: https://www.unity.nu/artikelen/wassenaar/politie-wassenaar-pakt-fietsende-inbreker-op
