[ad_1]

6 oktober 2021
LEIDEN – Het college van Leiden heeft het Ontwikkelperspectief ‘We bouwen voort aan Leiden-Noord’ naar de gemeenteraad gestuurd. In het document staan kansen en mogelijkheden voor de ontwikkeling van Leiden-Noord richting 2040. ‘Het schetst een toekomstbeeld voor de wijk aan de hand van samenhangende opgaven en doelen en is vertaald naar verschillende buurten in de wijk.’
In het Ontwikkelperspectief staan belangrijke onderwerpen zoals wonen, voorzieningen en bedrijvigheid, openbare ruimte, duurzaamheid en klimaatadaptatie en mobiliteit. Met dit kader kunnen vragen worden opgepakt en kunnen er keuzes gemaakt worden. Het Ontwikkelperspectief is een uitnodiging aan de stad, ondernemers, ontwikkelaars, bewoners en maatschappelijke partners om samen te werken aan de opgaven voor Leiden-Noord.
Bij de terinzagelegging van het Ontwerp-ontwikkelperspectief ontving het college 23 reacties, een advies van de Leidse Milieuraad en een advies van de Adviesraad Sociaal Domein. Meer informatie over het Ontwikkelperspectief ‘We bouwen voort aan Leiden-Noord’ is te vinden op het digitale participatieplatform www.doemee.leiden.nl en de gemeentelijke website https://gemeente.leiden.nl.
[ad_2]
Bron: https://www.unity.nu/artikelen/leiden/de-toekomst-van-leiden-noord