Home » Geen testbewijs of coronapas nodig bij Leiden Marathon

Geen testbewijs of coronapas nodig bij Leiden Marathon

Door Harry Verheijen

[ad_1]

Leiden

Geen testbewijs of coronapas nodig bij Leiden Marathon



20 september 2021

LEIDEN – Zondag 10 oktober wordt de Leiden Marathon voor de 30e keer gehouden. Hardlopers en toeschouwers hoeven geen negatief testbewijs of coronapas te laten zien aan de organisatie. De hardloopwedstrijd wordt beschouwt als sportbeoefening en niet als evenement.

Voor de hele marathon klinkt het startschot om 10.00 uur, vervolgens worden de deelnemers van de halve marathon om 11.00 uur weggeschoten. In de middag start de 10km om 14.30 uur en de 5 kilometer om 13.30 uur. Deze startschoten luiden in de Breestraat in Leiden. De kidsrun is voor deelnemers tot en met 11 jaar en start om 12.30 uur op de Garenmarkt. Kinderen die ouder dan 11 zijn kunnen meedoen met de 5 km marathon.

Burgemeester Henri Lenferink, hoofd van de Veiligheidsregio Hollands Midden, Beschouwt de wedstrijd als sportbeoefening, daarom zijn er geen beperkingen. In het evenement is plek voor 10.000 deelnemers vanwege het aantal medailles dat is besteld.

Meer informatie over de marathon is te vinden op de website

[ad_2]

Bron: https://www.unity.nu/artikelen/leiden/geen-testbewijs-of-coronapas-nodig-bij-leiden-marathon

Lees ook:  Oegstgeest deelt compost uit aan inwoners als dank voor afval scheiden

Related Articles