Home » Scholierenconferentie met leerlingen uit Leiden Nagasaki

Scholierenconferentie met leerlingen uit Leiden Nagasaki

Door Harry Verheijen

[ad_1]

Leiden

Scholierenconferentie met leerlingen uit Leiden Nagasaki



11 oktober 2022

LEIDEN – 138 scholieren uit Leiden en Nagasaki spraken maandag met elkaar over klimaatproblemen. Leidse scholieren van Da Vinci College Kagerstraat presenteerden tijdens een hybride conferentie met hun klimaatkunstwerken oplossingen voor onder andere de opwarming van de aarde en het reduceren van afval. Deze conferentie werd georganiseerd in het kader van het European City of Science-jaar en om de vriendschapsband tussen Leiden en Nagasaki te vieren.

In breakout sessies werd er onder andere gesproken over recycling, energiebesparing, afvalvermindering, biodiversiteit en de opwarming van de aarde. Taal was hierin de grote uitdaging.

Het evenement was samenwerking tussen de gemeente Leiden, Naturalis, Japanmuseum SieboldHuis, Technolab, het Klimaatmuseum, Stichting Leidse Vrienden van Nagasaki en leerlingen van het Da Vinci College Kagerstraat. 

[ad_2]

Bron: https://www.unity.nu/artikelen/leiden/scholierenconferentie-met-leerlingen-uit-leiden-nagasaki

Lees ook:  Concert in Ankerpark na anderhalf jaar weer terug

Related Articles