[ad_1]

8 augustus 2022
LEIDEN – Erikas Venskus uit Litouwen heeft een eenjarig contract getekend bij eredivisieclub Zorg en Zekerheid Leiden Baskeball. Venskus begon op 14-jarige leeftijd bij BC Birzai. Na drie jaar stapte hij over naar de Litouwse topclub Zalgiris Kaunas, waar hij in 2018 en 2019 wedstrijden in de EuroLeague speelde.
In het seizoen 2020-2021 speelde Venskus voor Lietkabelis, waarmee hij in actie kwam voor de EuroCup. Afgelopen seizoen maakte hij deel uit van de selectie van Labas Gas Prienai.
Zorg en Zekerheid Leiden Basketball had afgelopen seizoen twee spelers uit Litouwen onder contract. De ervaren Arunas Mikalauskas en de jonge Einaras Tubutis.
[ad_2]
Bron: https://www.unity.nu/artikelen/leiden/erikas-venskus-tekent-bij-zorg-en-zekerheid-leiden-basketball
