Home » Minder evenementen door lagere capaciteit politie | | Leiden | Leiderdorp | Oegstgeest | Voorschoten | Zoeterwoude

Minder evenementen door lagere capaciteit politie | | Leiden | Leiderdorp | Oegstgeest | Voorschoten | Zoeterwoude

Door Harry Verheijen

[ad_1]

Regio

Minder evenementen door lagere capaciteit politie

Fotografie: J.P. Kranenburg (archief)




3 juli 2021

REGIO – Deze zomer kunnen er minder evenementen doorgaan, doordat de politie kampt met een lage capaciteit. De veiligheidsregio heeft de gemeenten in onze regio geadviseerd om terughoudend om te gaan met evenementen.

Burgemeester Emile Jaensch legde bij Unity.NU uit dat dit onder komt doordat de politie het de afgelopen periode drukker heeft gehad door het toenemende aantal demonstraties in de veiligheidsregio, waarvan er veel in Den Haag plaats vonden maar ook een aantal in de Leidse regio. Deze demonstraties kosten veel capaciteit, ook in de weekenden en andere onverwachte uren. Verder zijn er in onze regio meer verwarde mensen dan voorheen en ook dit kost veel capaciteit van de politie. Tot slot kampt de politie met een tekort aan personeel, hier wordt aan gewerkt, zodat er meer capaciteit zal ontstaan. Deze elementen hebben ervoor gezorgd dat de veiligheidsregio aan de gemeenten heeft geadviseerd om terughoudend om te gaan met evenementen.

Luister boven dit artikel naar een fragment met burgemeester Emile Jaensch.

[ad_2]

Bron: https://www.unity.nu/artikelen/regio/minder-evenementen-door-lagere-capaciteit-politie

Lees ook:  Getuigen gezocht na diefstal van kassalade

Related Articles