Home » Hospi Housing gestart in Leiden: gastgezinnen gezocht

Hospi Housing gestart in Leiden: gastgezinnen gezocht

Door Harry Verheijen

[ad_1]

Leiden

Hospi Housing gestart in Leiden: gastgezinnen gezocht



1 juli 2022

Na de zomervakantie starten nieuwe studenten in Leiden. Een kamer vinden is vaak lastig. Veel studentensteden kampen met een kamertekort. Daarom is Hospi Housing gestart met het bemiddelen tussen particulieren en studenten. Hospitaverhuur mag in Leiden, biedt belastingvoordeel en is vaak een verrijking voor zowel de student als het gastgezin, zo laat Hospi Housing weten.


Succesvolle start

Hospi Housing is een landelijke organisatie die steun krijgt van de gemeente Leiden om ook in Leiden een vliegende start te maken. Begin 2022 is de samenwerking ondertekend en inmiddels is al voor tien studenten succesvol bemiddeld bij het vinden van een kamer. Regelmatig hebben particulieren – en dat kunnen huiseigenaren én huurders zijn – een kamer over in huis. Een goede plek voor startende of internationale student om tijdelijk te huren.  

Meer informatie over Hospi Housing staat op de website www.hospihousing.nl. Hier vindt je ook veelgestelde vragen, ervaringen van studenten en gastgezinnen, en informatie over het mogelijke belastingvoordeel..

[ad_2]

Bron: https://www.unity.nu/artikelen/leiden/hospi-housing-gestart-in-leiden%3A-gastgezinnen-gezocht

Lees ook:  Getuigen gezocht van diefstal op de Haarlemmerstraat donderdagmiddag

Related Articles

Laat een reactie achter