Home » Lugdunum en Football Factory kiezen voor tijdelijk samenwonen

Lugdunum en Football Factory kiezen voor tijdelijk samenwonen

Door Harry Verheijen

[ad_1]

Leiden

Unity.NU met het nieuws van Sleutelstad Logo Sleutelstad

Lugdunum en Football Factory kiezen voor tijdelijk samenwonen


5 juni 2023 | Redacteur: Gerry van Bakel

Voetbalverenigingen Lugdunum en Football Factory gaan intensief samenwerken, maar niet fuseren. Omdat het Universitair Sportcentrum wordt verbouwd, is de studentenvoetbalclub op zoek naar een tijdelijke locatie. En die hebben ze gevonden bij de Kikkers.

De besturen van de clubs denken dat beide verenigingen er baat bij hebben. Football Factory natuurlijk omdat ze anders geen plek zouden hebben om te trainen en te spelen. Maar ook Lugdunum kan profiteren van de samenwerking. De clubs gaan niet alleen het complex delen, maar ook vrijwilligers over en weer leveren en samen activiteiten opzetten. Verwachting is ook dat de doorstroming van studentleden die klaar zijn met hun studie maar willen blijven voetballen, naar burgervereniging Lugdunum soepeler zal verlopen.

De samenwerking gaat na de zomerstop in en zal voortduren zolang het complex van USC wordt verbouwd. Om iedereen een plek te geven worden de trainings- en wedstrijdschema’s in elkaar geschoven en zal veld 3 weer in gebruik worden genomen.

 

[ad_2]

Bron: https://www.unity.nu/artikelen/leiden/lugdunum-en-football-factory-kiezen-voor-tijdelijk-samenwonen

Lees ook:  Woningbrand in Leidse Wasstraat

Related Articles