Home » De Nationale Voorleesdagen in de Bibliotheek Bollenstreek Oegstgeest

De Nationale Voorleesdagen in de Bibliotheek Bollenstreek Oegstgeest

Door Harry Verheijen

[ad_1]

Oegstgeest

De Nationale Voorleesdagen in de Bibliotheek Bollenstreek Oegstgeest



16 januari 2023

OEGSTGEEST – Van 25 januari tot en met 4 februari worden de Nationale Voorleesdagen georganiseerd. De Bibliotheek Bollenstreek organiseert in deze periode verschillende activiteiten waarbij het belang van voorlezen aan het jonge kind centraal staat: Voorlezen beleef je samen. Voorlezen is volgens de bibliotheek erg belangrijk voor de ontwikkeling van een kind en zo leren ze vooral nieuwe woorden. 

Dit jaar is het boek Maximiliaan Modderman geeft een feestje verkozen tot Prentenboek van het Jaar. De feestelijke activiteiten bij de Bibliotheek staan in het teken van dit prentenboek en zijn bedoeld voor kinderen van 2 tot 6 jaar. Dit is het programma tijdens De Nationale Voorleesdagen in Oegstgeest:

· 25 januari t/m 4 februari: Kleurwedstrijd. Je kunt je kleurplaat op bij de balie ophalen en mee tekenen. De mooiste kleurplaat wint het Prentenboek van het jaar: Maximiliaan Modderman geeft een feestje.

· 28 januari is er Kinderboekenyoga. Het prentenboek van het jaar wordt tot leven gewekt met yoga. Daarom is er een kinderboekenyoga-workshop in de bibliotheek in Oegsteest.

· 1 februari | Pyjama voorleesfeestje. Deelnemers komen in hun lievelingspyjama met knuffel naar de bibliotheek en luisteren naar het Prentenboek van het jaar Maximiliaan Modderman geeft een feestje.

Op de website van de Bibliotheek Bollenstreek vind je alle datums, tijden en locaties. Ga naar www.bibliotheekbollenstreek.nl/nvd.

[ad_2]

Bron: https://www.unity.nu/artikelen/oegstgeest/de-nationale-voorleesdagen-in-de-bibliotheek-bollenstreek-oegstgeest

Lees ook:  Samen het zwerfvuil in Oegstgeest opruimen

Related Articles