[ad_1]

29 december 2022
OEGSTGEEST – In Oegstgeest zijn de afgelopen week jongeren naar HALT verwezen, omdat zij buiten de toegestane tijd vuurwerk hebben afgestoken. Dat laat de wijkagent van Oegstgeest weten op Instagram. Het vuurwerkteam van Leiden-Noord heeft een aantal huisbezoeken in de gemeente Oegstgeest gedaan, waar illegaal vuurwerk is aangetroffen. Er wordt proces-verbaal opgemaakt.
Ook vanuit de gemeente Oegstgeest kan een last onder dwangsom opgelegd worden. Je krijgt dan een brief waarin staat waarom je de last onder dwangsom krijgt en wat dit betekent. Bedoeling is om de overtreding te stoppen en herhaling te voorkomen. Ga je dan nog een keer de fout in, dan wordt er per overtreding een dwangsom van 750 euro opgelegd.
Bij verdenking van illegaal vuurwerk kun je een melding maken via 0900-8844 of meld misdaad anoniem 0800-7000. Zie je dat er vernielingen worden gepleegd of brandgesticht, bel 112.
[ad_2]
Bron: https://www.unity.nu/artikelen/oegstgeest/vuurwerkoverlast-aangepakt-in-oegstgeest
