[ad_1]

20 juli 2021
VOORSCHOTEN – De Nutsbasisschool in Voorschoten houdt deze maand allerlei acties om geld op te halen voor een nieuw schoolplein. De sponsorloop bracht maar liefst 14.000 euro op. Een aantal maanden geleden is de school gestart met de voorbereidingen om het schoolplein te groener te maken. Dit was al langer een grote wens van het team en de leerlingen.
De laatste maand van het schooljaar was daarom actiemaand. De leerlingen hebben thuis klusjes uitgevoerd om geld te verdienen voor het nieuwe schoolplein. Ook liepen alle leerlingen, van groep 1 tot en met 7, op woensdag 7 juli mee met de sponsorloop.
Op vrijdag 16 juli is het eindbedrag bekend gemaakt in alle groepen. Dankzij de inzet is er ruim 14.000 euro opgehaald. Na de bekendmaking van dit bedrag mochten de leerlingen meteen een stem uitbrengen op hun favoriete speeltoestel. Na de herfstvakantie wordt er gestart met de werkzaamheden zodat het nieuwe schoolplein begin 2022 feestelijk kan worden geopend.
[ad_2]
Bron: https://www.unity.nu/artikelen/voorschoten/leerlingen-nutsschool-halen-14.000-euro-op-voor-schoolplein
