Home » Grootschalig project om infrastructuur Oranjewijk toekomstbestendig te maken

Grootschalig project om infrastructuur Oranjewijk toekomstbestendig te maken

Door Harry Verheijen

[ad_1]

LeiderdorpGrootschalig project om infrastructuur Oranjewijk toekomstbestendig te makenFotografie: Oasen en Liander

13 april 2023



LEIDERDORP – Netbeheerder Liander en drinkwaterbedrijf Oasen zijn op 20 maart gestart met een grootschalig project om het stroomnet te verzwaren en om de broze gas- en waterleidingen in de Oranjewijk in Leiderdorp te vernieuwen. De werkzaamheden worden gecombineerd uitgevoerd om de overlast voor de buurt zoveel mogelijk te beperken.

In totaal legt Liander 12,5 km aan kabels en plaatst ze 5 extra elektriciteitshuisjes. Verder wordt 4,5 km gasleiding en 2,5 km waterleiding vervangen. Aannemers Van Gelder en Van Voskuilen voeren het werk uit. Naar verwachting is het werk van Liander en Oasen eind 2025 klaar. Eind 2023 of begin 2024 start ook de gemeente met de werkzaamheden aan het riool en de aansluitende inrichting van de openbare ruimte. De exacte duur van dit werk is nog niet bekend, maar zal ook enkele jaren zijn. Hierna is de ondergrondse infrastructuur van de wijk weer jaren toekomstbestendig.

[ad_2]

Bron: https://www.unity.nu/artikelen/leiderdorp/grootschalig-project-om-infrastructuur-oranjewijk-toekomstbestendig-te-maken

Lees ook:  Wisselende reacties op mogelijke afschaffing avondklok | | Leiden | Leiderdorp | Oegstgeest | Voorschoten | Zoeterwoude

Related Articles