Home » Big Bazar in financiële problemen: Leidse winkels nog wel open | | Leiden

Big Bazar in financiële problemen: Leidse winkels nog wel open | | Leiden

Door Harry Verheijen

[ad_1]

Regio

Unity.NU met het nieuws van Sleutelstad Logo Sleutelstad

Big Bazar in financiële problemen: Leidse winkels nog wel open


18 juli 2023 | Redacteur: Roeland van Wely

Winkelketen Big Bazar verkeert in financiële problemen. Volgens RTL Nieuws heeft het bedrijf flinke betaalachterstanden en kan ze in verschillende gemeenten de huur van de winkelpanden niet meer betalen. Twee Nederlandse winkels zijn in opdracht van de pandeigenaar inmiddels gesloten. De Leidse vestigingen van Big Bazar in de Merenwijk en de Stevenshof zijn vandaag nog wel open.

Big Bazar is eigendom van de Friese ondernemer Heerke Kooistra. De discountwinkel heeft ruim honderd vestigingen in Nederland en België. Het bedrijf is in 2007 opgericht door de Blokker Holding om de concurrentie aan te gaan met Action. Eind 2021 is de keten verkocht aan de Kooistra.

De winkelketen verkoopt vooral producten zoals snoepgoed, schoonmaakmiddelen, speelgoed en parfum in het lage-prijsassortiment.

[ad_2]

Bron: https://www.unity.nu/artikelen/regio/big-bazar-in-financi%C3%ABle-problemen%3A-leidse-winkels-nog-wel-open

Lees ook:  Gemeente Leiderdorp komt met vernieuwd plan voor kamerverhuur

Related Articles