[ad_1]

24 december 2021
LEIDEN – De Leidse zwembaden hebben dit jaar voor de vierde keer een klanttevredenheidsonderzoek gehouden onder bezoekers van de locaties. Daaruit is gebleken dat baantjes trekken de populairste activiteit is. Bezoekers vinden niet alleen dat leuk, op de tweede plek staat recreatief zwemmen. Het gemiddelde cijfer is uitgekomen op een 7,7.
Zwembad De vliet heeft de hoogste waardering gekregen met een 8,3. Deelnemers van het onderzoek zeggen vooral tevreden te zijn over de vriendelijkheid en deskundigheid van het personeel. 78% is tevreden over de kwaliteit van de zwemlessen en 81% zou het zwembad aanbevelen aan iemand anders.
De Leidse zwembaden gebruiken de enquêtes ook om te peilen wat er speelt onder de bezoekers. Zo zijn er de laatste jaren een aantal verbeterpunten doorgevoerd. Er werden gezinshokjes gemaakt bij het recreatiebad en er kwam een nieuwe aquasportles bij: AquaBoarden. Ook is op 20 oktober de nieuwe mascotte van de Leidse zwembaden in zwembad De Zijl gepresenteerd. Billy Bever zal kinderen begeleiden tijdens het hele zwemtraject zodat zwemmen nog leuker voor hen wordt. Hij is voornamelijk aanwezig bij het diploma zwemmen en andere kinderactiviteiten in de zwembaden.
Zie ook: Nieuwe mascotte Billy Bever moet Leidse kinderen stimuleren met zwemmen.
[ad_2]
Bron: https://www.unity.nu/artikelen/leiden/leidse-zwembaden-krijgen-gemiddeld-7%2C7-van-bezoekers
