[ad_1]

12 december 2021
LEIDERDORP – Winkelketen Action en dierensuper Jumper op de Leiderdorpse Baanderij moeten binnen zes weken de deuren sluiten. Dat heeft het college van burgemeester en wethouders van Leiderdorp te kennen gegeven. Het college had geen andere keuze na een uitspraak van de Raad van State.
Volgens de wetgeving mogen op bedrijfsterreinen en woonboulevards geen gewone winkels. Voor dierenwinkel Jumper is daar toen der tijd door de gemeente een uitzondering op gemaakt. Maar met de uitspraak van de Raad van State heeft de gemeente nu weinig over de situatie te zeggen.
Eigenaar van winkelcentrum Winkelhof – Wereldhave – had bezwaar gemaakt tegen dierenwinkel Jumper. Begin november heeft een ‘belanghebbende partij’ gevraagd aan het college om op te treden. Gezien de geschiedenis kan dat heel goed Wereldhave zijn.
De twee winkels krijgen zes weken de tijd om de winkels te sluiten. Als ze dat niet doen wordt hen een dwangsom opgelegd.
[ad_2]
Bron: https://www.unity.nu/artikelen/leiderdorp/action-en-dierensuper-jumper-moeten-weg-van-baanderij
