[ad_1]

Fotografie: Regio Leiderdorp
8 juli 2022
LEIDEN – In de nacht van woensdag op donderdag schrokken bewoners van de Arendshorst in de Merenwijk wakker van een schietpartij. Meerdere schoten werden gelost op de voor- en achterkant van een woning aan de Sparrenrode. D66 merkt op dat het aantal schietincidenten in Leiden toeneemt. Daarom stelde raadslid IJsbrand Olthof hier vragen over aan de burgemeester.
Olthof wilde drie dingen weten van de burgemeester. Of er inderdaad een toename is in schietincidenten, of er een patroon te vinden is tussen de verschillende incidenten, en wat de burgemeester kan doen om verontruste Leidenaren gerust te stellen.
Ondertussen zoekt de politie nog altijd naar de daders, getuigen en camerabeelden van het schietincident van 7 juli. Mocht je tips hebben voor de politie, kun je deze doorgeven via 0900-8844. Anoniem tippen kan ook, door te bellen naar Meld Misdaad Anoniem via 0800-7000. Het is ook mogelijk om via het opsporingstipformulier te tippen.
[ad_2]
Bron: https://www.unity.nu/artikelen/leiden/d66-leiden-stelt-vragen-over-beschietingen-merenwijk
