[ad_1]

13 mei 2022
ZOETERWOUDE – Rinus van Swieten heeft bijna 46 jaar als penningmeester deelgenomen in de werkgroep van de plaatselijke veiling. Onlangs nam hij afscheid van de Veiling met een Missie. Naast van Swieten vertrekken ook Joke Beurze en Jack Luiten, dus zoekt de werkgroep naar nieuwe leden. Na twee digitale veilingen wordt de volgende Veiling met een Missie weer op locatie gehouden in oktober in het Muziekcentrum in Zoeterwoude-dorp.
Van Swieten was al sinds 1976 actief bij de toenmalige Missieveiling, die de afgelopen decennia in het Muziekcentrum is gehouden. Ooit waren ook gebouw Don Bosco en Ons Huis het decor van de veiling, die in de beginjaren zelfs twee avonden achtereen duurde.
Joke Beurze heeft in de coronajaren een digitale veiling van de grond gekregen, waarmee een behoorlijke opbrengst is genereerd. Jack Luiten heeft zich ruim 20 jaar ingespannen voor de veiling op onder meer redactioneel gebied en was verantwoordelijk voor contacten met de media en communicatie vanuit de werkgroep.
[ad_2]
Bron: https://www.unity.nu/artikelen/zoeterwoude/werkgroep-veiling-zoeterwoude-op-zoek-naar-nieuwe-krachten
